PUMPULI 2011 otteluohjelma ja tulokset
ALKUSARJA: ALKULOHKO A
Pvm   Klo   Kotijoukkue   Vierasjoukkue Tulos
TI 29.3. 18:00 A1 Maunolan Matamit - A4 Lilliputit 0-2 (10-25,  4-25)
TI 29.3. 18:00 A3 Mylleröt A2 SisuNaiset 0-2 ( 4-25,  6-25)
TI 29.3. 18:45 A5 VanLe Black - A1 Maunolan Matamit 2-0 (25-10, 25-4)
TI 29.3. 18:45 A4 Lilliputit A3 Mylleröt 2-0 (25-10, 25-7)
TI 29.3. 19:30 A2 SisuNaiset - A5 VanLe Black 0-2 (15-25, 18-25)
TI 29.3. 19:30 A1 Maunolan Matamit A3 Mylleröt 0-2 (15-25, 14-25)
TI 29.3. 20:15 A2 SisuNaiset - A4 Lilliputit 0-2 (20-25, 27-29)
TI 29.3. 20:15 A3 Mylleröt A5 VanLe Black 0-2 (23-25,  6-25)
TI 29.3. 21:00 A1 Maunolan Matamit - A2 SisuNaiset 0-2 ( 8-25,  3-25)
TI 29.3. 21:00 A5 VanLe Black A4 Lilliputit 1-1 (20-25, 25-20)
ALKUSARJA: ALKULOHKO B
Pvm   Klo   Kotijoukkue   Vierasjoukkue Tulos
TI 29.3. 18:00 B1 Kumpulan Pallonrakastajat - B2 LARE 2-0 (25- 9, 25-18)
TI 29.3. 18:40 B3 Umbbalumbat - B4 Sepottaret 0-2 (14-25, 14-25)
TI 29.3. 19:20 B2 LARE - B3 Umbbalumbat 0-2 ( 7-25,  5-25)
TI 29.3. 20:00 B4 Sepottaret - B1 Kumpulan pallonrakastajat 2-0 (25-15, 25-23)
TI 29.3. 20:40 B1 Kumpulan Pallonrakastajat - B3 Umbbalumbat 2-0 (25-15, 25-16)
TI 29.3. 21:20 B2 LARE - B4 Sepottaret 0-2 ( 6-25, 8-25)
Alkulohkot pelataan kaksieräisinä. Alkulohkojen jälkeen sijoitukset merkitään esim. 1A, 2A, 3A, 4A. Alkulohkon (ja myös jatkolohkon)
voittaa eniten erävoittoja saavuttanut joukkue. Tasaerien tapauksessa sijoituksen ratkaisee järjestyksessä eräpisteiden ero,
keskinäinen peli ja eräpisteiden suhde. Lohkon voittanut joukkue saa yhden lähtöpisteen (erän) edukseen jatkolohkoon. 
Alkulohkossaan sijoille 2 ja 4 sijoittuneet joukkueet vaihtavat toiseen lohkoon.
JATKOLOHKO PUA:
Pvm   Klo   Kotijoukkue   Vierasjoukkue Tulos
MA 4.4. 18:00 1A Lilliputit - 4B LARE 2-0 (25-13, 25-10)
MA 4.4. 18:00 3A SisuNaiset - 2B Kumpulan Pallonrakastajat 1-1 (25-23, 17-25)
MA 4.4. 18:45 5A Maunolan Matamit - 1A Lilliputit 0-2 ( 8-25,  6-25)
MA 4.4. 18:45 4B LARE - 3A SisuNaiset 0-2 (12-25,  5-25)
MA 4.4. 19:30 2B Kumpulan Pallonrakastajat - 5A Maunolan Matamit 2-0 (25- 9, 25- 7)
MA 4.4. 19:30 1A Lilliputit - 3A SisuNaiset 1-1 (25-17, 23-25)
MA 4.4. 20:15 2B Kumpulan Pallonrakastajat - 4B LARE 2-0 (25-11, 25- 5)
MA 4.4. 20:15 3A SisuNaiset - 5A Maunolan Matamit 2-0 (25- 9, 25-11)
MA 4.4. 21:00 1A Lilliputit - 2B Kumpulan Pallonrakastajat 2-0 (25-22, 25-23)
MA 4.4. 21:00 5A Maunolan Matamit - 4B LARE 1-1 (25-11, 16-25)
PUA1 Lilliputit              FINAALEIHIN LA 9.4.2011 klo 10-16
PUA2 SisuNaiset        FINAALEIHIN LA 9.4.2011 klo 10-16
PUA3 Kumpulan Pallonrakastajat        sij. 5.-6.
PUA4 Maunolan Matamit                     sij. 7.-9.  (1 erä, piste-ero -95)
PUA5 LARE                                        sij. j 7.-9.  (1 erä, piste-ero -99)
JATKOLOHKO PUB:
Pvm   Klo   Kotijoukkue   Vierasjoukkue Tulos
MA 4.4. 18:00 1B Sepottaret - 4A Mylleröt 2-0 (25-17, 25- 9)
MA 4.4. 18:40 2A VanLe Black - 3B Umbbalumbat 0-2 (16-25, 22-25)
MA 4.4. 19:20 3B Umbbalumbat - 1B Sepottaret 0-2 ( 8-25,  6-25)
MA 4.4. 20:00 2A VanLe Black - 4A Mylleröt 2-0 (25-16, 25-13)
MA 4.4. 20:40 4A Mylleröt - 3B Umbbalumbat 0-2 (16-25, 19-25)
MA 4.4. 21:20 1B Sepottaret - 2A VanLe Black 2-0 (25-13, 25-14)
PUB1 Sepottaret                         FINAALEIHIN LA 9.4.2011 klo 10-16
PUB2 Umbbalumbat                    FINAALEIHIN LA 9.4.2011 klo 10-16
PUB3 VanLe Black                     sij. 5.-6.
PUB4 Mylleröt                             sij. 7.-9.
FINAALIOTTELUT LA  9.04.2011
LA 9.4.2011 10:00 PUA1  Lilliputit PUB2 Umbbalumbat 2-0 (25- 8, 25-13)
LA 9.4.2011 10:50 PUB1  Sepottaret PUA2 SisuNaiset 1-1 (25-15, 23-25)
LA 9.4.2011 11:40 PUA1  Lilliputit PUA2 SisuNaiset 1-1 (25-13, 22-25)
LA 9.4.2011 12:30 PUB1  Sepottaret PUB2 Umbbalumbat 2-0 (25-23, 25-11)
LA 9.4.2011 13:30 PUA2  SisuNaiset PUB2 Umbbalumbat 1-1 (21-25, 25-23)
LA 9.4.2011 14:30 PUA1  Lilliputit PUB1 Sepottaret 0-2 (21-25, 16-25)