TASA-ARVO KONKARIT          otteluohjelma ja  tulokset
ALKUSARJA: ALKULOHKO A
Pvm   Klo   Kotijoukkue   Vierasjoukkue Tulos
KE 30.3.2011 18:00 A1 Digelius All Stars - A2 Sudet 1-1 (23-25, 25-21)
KE 30.3.2011 18:40 A3 Niitti - A4 Kuukiven Heittelijät 1-1 (25-16, 22-25)
KE 30.3.2011 19:20 A2 Sudet - A3 Niitti 1-1 (25-17, 23-25)
KE 30.3.2011 20:00 A4 Kuukiven Heittelijät - A1 Digelius All Stars 0-2 (16-25, 24-25)
KE 30.3.2011 20:40 A1 Digelius All Stars - A3 Niitti 2-0 (26-24, 29-27)
KE 30.3.2011 21:20 A2 Sudet - A4 Kuukiven Heittelijät 1-1 (25- 2, 21-25)
ALKUSARJA: ALKULOHKO B
Pvm   Klo   Kotijoukkue   Vierasjoukkue Tulos
KE 30.3.2011 18:00 B1 Tsemppa - B2 S.O.S.1 0-2 (21-25, 13-25)
KE 30.3.2011 18:40 B3 HURU-UKOT - B4 Rajarikot 2-0 (25-15, 25-17)
KE 30.3.2011 19:20 B2 S.O.S.1 - B3 HURU-UKOT 1-1 (19-25, 25-17)
KE 30.3.2011 20:00 B4 Rajarikot - B1 Tsemppa 0-2 (16-25, 9-25)
KE 30.3.2011 20:40 B1 Tsemppa - B3 HURU-UKOT 1-1 (15-25, 26-24)
KE 30.3.2011 21:20 B2 S.O.S.1 - B4 Rajarikot 2-0 (25-18, 25-11)
Alkulohkot pelataan kaksieräisinä. Alkulohkojen jälkeen sijoitukset merkitään esim. 1A, 2A, 3A, 4A. Alkulohkon (ja myös jatkolohkon)
voittaa eniten erävoittoja saavuttanut joukkue. Tasaerien tapauksessa sijoituksen ratkaisee järjestyksessä eräpisteiden ero, keskinäinen peli ja 
eräpisteiden suhde. Lohkon voittanut joukkue saa yhden lähtöpisteen (erän) edukseen jatkolohkoon. 
Alkulohkossaan sijoille 2 ja 4 sijoittuneet joukkueet vaihtavat toiseen lohkoon.
JATKOLOHKO TAA:
Pvm   Klo   Kotijoukkue   Vierasjoukkue Tulos
TI 5.4.2011 18:00 1A Digelius All Stars - 4B Rajarikot 2-0 (25- 7, 25-20)
TI 5.4.2011 18:40 2B HURU-UKOT - 3A Niitti 0-2 (23-25, 19-25)
TI 5.4.2011 19:20 3A Niitti - 1A Digelius All Stars 1-1 (25-19, 14-25)
TI 5.4.2011 20:00 2B HURU-UKOT - 4B Rajarikot 2-0 (25-20, 25-17)
TI 5.4.2011 20:40 4B Rajarikot - 3A Niitti 0-2 (15-25, 17-25)
TI 5.4.2011 21:20 1A Digelius All Stars - 2B HURU-UKOT 0-2 (24-26, 14-25)
TAA1 Niitti                        FINAALEIHIN LA 9.4. klo 10-16     5 erää
TAA2 HURU-UKOT                        FINAALEIHIN LA 9.4. klo 10-16     4 erää piste-ero +18
TAA3 Digelius All Stars tars                 sij 5.-6.                                          4 erää piste-ero +15
TAA4 Rajarikot                        sij. 7.-8.                                          0 erää
JATKOLOHKO TAB:
Pvm   Klo   Kotijoukkue   Vierasjoukkue Tulos
TI 5.4.2011 18:00 1B S.O.S.1 - 4A Kuukiven Heittelijät 2-0 (25-19, 25-19)
TI 5.4.2011 18:40 2A Sudet - 3B Tsemppa 2-0 (25-16, 25-13)
TI 5.4.2011 19:20 3B Tsemppa - 1B S.O.S.1 0-2 (16-25, 12-25)
TI 5.4.2011 20:00 2A Sudet - 4A Kuukiven Heittelijät 2-0 (25-6, 25-12)
TI 5.4.2011 20:40 4A Kuukiven Heittelijät - 3B Tsemppa 0-2 (15-25, 20-25)
TI 5.4.2011 21:20 1B S.O.S.1 - 2A Sudet 1-1 (19-25, 25-20)
TAB1 S.O.S 1                      FINAALEIHIN LA 9.4. klo 10-16      6 erää
TAB2 Sudet                      FINAALEIHIN LA 9.4. klo 10-16      5 erää
TAB3 Tsemppa                      sij. 5.-6.                                          2 erää
TAB4 Kuukiven Hei ittelijät           sij. 7.-8.                                          0 erää
FINAALIOTTELUT LA 9.4.2011
LA 10:00 TAA1 Niitti - TAB2 Sudet 2-0 (25-22, 25-18)
LA 10:50 TAB1 S.O.S 1                    - TAA2 HURU-UKOT 1-1 (20-25, 25-21)
LA 11:40 TAA1 Niitti - TAA2 HURU-UKOT 1-1 (25-22, 20-25)
LA 12:30 TAB1 S.O.S 1                    - TAB2 Sudet 1-1 (16-25, 25-23)
LA 13:30 TAA2 HURU-UKOT - TAB2 Sudet 1-1 (25-22, 13-25)
LA 14:30 TAA1 Niitti - TAB1 S.O.S 1 1-1 (19-25, 25-20)