TASA-ARVO KONKARIT 2012  otteluohjelma ja  tulokset
ALKUSARJA: ALKULOHKO A
Pvm   Klo   Kotijoukkue   Vierasjoukkue Tulos
KE 18.4.2012 18:00 A1 Digelius All Stars - A2 Tsemppa 2-0 (25-23,26-24)
KE 18.4.2012 18:40 A3 LIVE - A4 HURU-UKOT 1-1 (25-17, 21-25)
KE 18.4.2012 19:20 A2 Tsemppa - A3 LIVE 0-2 (28-30, 25-27)
KE 18.4.2012 20:00 A4 HURU-UKOT - A1 Digelius All Stars 1-1 (21-25, 25-18)
KE 18.4.2012 20:40 A1 Digelius All Stars - A3 LIVE 0-2 (30-32, 20-25)
KE 18.4.2012 21:20 A2 Tsemppa - A4 HURU-UKOT 0-2 (19-25, 14-25)
ALKUSARJA: ALKULOHKO B
Pvm   Klo   Kotijoukkue   Vierasjoukkue Tulos
KE 18.4.2012 18:00 B1 Sudet - B2 S.O.S.1 2-0 (25-19, 25-21)
KE 18.4.2012 18:40 B3 Niitti - B4 Kuukiven Heittelijät 2-0 (28-26, 25-21)
KE 18.4.2012 19:20 B2 S.O.S.1 - B3 Niitti 2-0 (25-18, 25-18)
KE 18.4.2012 20:00 B4 Kuukiven Heittelijät - B1 Sudet 0-2 (21-25, 18-25)
KE 18.4.2012 20:40 B1 Sudet - B3 Niitti 2-0 (25-16, 25-19)
KE 18.4.2012 21:20 B2 S.O.S.1 - B4 Kuukiven Heittelijät 2-0 (25-16, 25-13)
Alkulohkot pelataan kaksieräisinä. Alkulohkojen jälkeen sijoitukset merkitään esim. 1A, 2A, 3A, 4A. Alkulohkon (ja myös jatkolohkon)
voittaa eniten erävoittoja saavuttanut joukkue. Tasaerien tapauksessa sijoituksen ratkaisee järjestyksessä eräpisteiden ero, keskinäinen peli ja 
eräpisteiden suhde. Lohkon voittanut joukkue saa yhden lähtöpisteen (erän) edukseen jatkolohkoon. 
Alkulohkossaan sijoille 2 ja 4 sijoittuneet joukkueet vaihtavat toiseen lohkoon.
JATKOLOHKO TAA:
Pvm   Klo   Kotijoukkue   Vierasjoukkue Tulos
TI 24.4.2012 18:00 1A LIVE - 4B Kuukiven Heittelijät 2-0 (25-15, 25-13)
TI 24.4.2012 18:40 2B S.O.S.1 - 3A Digelius All Stars 0-2 (21-25, 27-29)
TI 24.4.2012 19:20 3A Digelius All Stars - 1A LIVE 1-1 (13-25, 26-24)
TI 24.4.2012 20:00 2B S.O.S.1 - 4B Kuukiven Heittelijät 2-0 (25-16, 25-12)
TI 24.4.2012 20:40 4B Kuukiven Heittelijät - 3A Digelius All Stars 0-2 ( 7-25, 14-25)
TI 24.4.2012 21:20 1A LIVE - 2B S.O.S.1 1-1 (25-27, 29-27)
TAA1 LIVE                        FINAALEIHIN LA 28.4. klo 10-16        5 erää pisteet +32
TAA2 Digelius All Stars tars                FINAALEIHIN LA 28.4. klo 10-16         5 erää pisteet +25 
TAA3 S.O.S. 1                        sij 5.-6.                                               3 erää
TAA4 Kuukiven Heittelijät ittellijät            sij. 7.-8.                                               0 erää
JATKOLOHKO TAB:
Pvm   Klo   Kotijoukkue   Vierasjoukkue Tulos
TI 24.4.2012 18:00 1B Sudet - 4A Tsemppa 2-0 (25-21, 25-17)
TI 24.4.2012 18:40 2A HURU-UKOT - 3B Niitti 1-1 (17-25, 25-18)
TI 24.4.2012 19:20 3B Niitti - 1B Sudet 1-1 (23-25, 25-13)
TI 24.4.2012 20:00 2A HURU-UKOT - 4A Tsemppa 1-1 (25-17, 23-25)
TI 24.4.2012 20:40 4A Tsemppa - 3B Niitti 0-2 (21-25, 18-25)
TI 24.4.2012 21:20 1B Sudet - 2A HURU-UKOT 2-0 (25-16, 25-20)
TAB1 Sudet                      FINAALEIHIN LA 28.4. klo 10-16           6 erää
TAB2 Niitti                      FINAALEIHIN LA 28.4. klo 10-16           4 erää 
TAB3 HURU-UKOT                      sij. 5.-6.                                                 2 erää
TAB4 Tsemppa                      sij. 7.-8.                                                 1 erä
FINAALIOTTELUT LA 28.4.
LA 10:00 TAA1 LIVE - TAB2 Niitti 1-1 (25-19, 18-25)
LA 10:50 TAB1 Sudet                         -   TAA2 Digelius All Stars 2-0 (25-21, 25-18)
LA 11:40 TAA1 LIVE - TAA2 Digelius All Stars 2-0 (25-19, 25-15)
LA 12:30 TAB1 Sudet                         -   TAB2 Niitti 1-1 (23-25, 25-19)
LA 13:30 TAA2 Digelius All Stars - TAB2 Niitti 1-1 (13-25, 26-24)
LA 14:30 TAA1 LIVE - TAB1 Sudet 1-1 (17-25, 25-20)
FINAALIEN SIJOITUKSET
1. Sudet 4 erää pisteet +18
2. LIVE 4 erää pisteet +12
3. Niitti 3 erää pisteet +7
4. Digelius All Stars 1 erä pisteet -37